آغاز نشست تخصصی «تبیین نظریه اعتباریات علامه طباطبایی و تداوم آن در علوم انسانی اسلامی»

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی علوم انسانی اسلامی، نشست تخصصی «تبیین نظریه اعتباریات علامه طباطبایی و تداوم آن در علوم انسانی اسلامی» به همت مجمع عالی علوم انسانی اسلامی و با همکاری مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، پنج‌شنبه ۷ شهریورماه از ساعت ۸:۳۰ آغاز به کار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد نقیب، امروز در نشست تخصصی تبیین نظریه اعتباریات علامه طباطبایی و تداوم آن در علوم انسانی اسلامی، در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم درقم گفت: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با 6 هزار دانشجو، صرفا در حوزه علوم قرآنی و تفسیری به تربیت دانشجویان می پردازد.
وی افزود: این دانشگاه بیش از 700 دانشجوی حافظ قرآن را در خود جای داده است؛ برخی از قاریان بین المللی، دانشجویان این دانشگاه هستند؛ نفرات برتر مسابقات قرآنی نیز از دانشجویان این دانشگاه به حساب می آیند.
رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بیان کرد: تا کنون 800 مقاله و 300 عنوان کتاب از سوی اساتید و اعضای هیئت علمی این دانشگاه به جامعه علمی کشور عرضه شده است.
وی اظهارکرد: امید است که اساتید قرآنی، ارتباطات خود را در حوزه علمی با دانشگاه علوم و معارف قرآنی تقویت کنند و امیدواریم که این روند به توسعه علمی دانشجویان این دانشگاه منجر شود.
انتهای پیام

20190829 094001 - آغاز نشست تخصصی «تبیین نظریه اعتباریات علامه طباطبایی و تداوم آن در علوم انسانی اسلامی» 20190829 094126 - آغاز نشست تخصصی «تبیین نظریه اعتباریات علامه طباطبایی و تداوم آن در علوم انسانی اسلامی»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *