فراخوان مقاله دوفصلنامه علوم اسلامی و انسانی دیجیتال

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی علوم انسانی اسلامی به نقل از نورسافت، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور در راستای مأموریت خود مبنی بر معرفی یافته‌های نوین پژوهشگران علوم اسلامی و انسانی دیجیتال به مجامع علمی، ملی و بین المللی و همچنین حمایت از پژوهش‌های آن‌ها و ایجاد شبکه ارتباطی میان پژوهشگران، اقدام به انتشار دوفصلنامه علوم اسلامی و انسانی دیجیتال کرده است.
این مجله علمی پژوهشی با رویکرد گسترش و تعمیق پژوهش در زمینه‌های مرتبط با حوزه میان رشته‌ای فناوری اطلاعات و علوم اسلامی و انسانی انتشار می‌یابد. این نشریه، در صدد پاسخگویی به نیازهای اساسی جامعه علمی و نخبگانی در زمینه علوم اسلامی و انسانی دیجیتال است.
در این مجله پژوهش‌هایی مورد توجه خواهند بود که از فناوری‌های هوش مصنوعی، داده‌کاوی، متن‌کاوی و پردازش زبان طبیعی، بهره برده و به دنبال کارآمدسازی دانش‌های دینی در مواجهه فعال با نیازها و پرسش‌های نوپدید در زمینه علوم اسلامی و انسانی هستند.

دوفصلنامه علوم اسلامی و انسانی دیجیتال از تمامی اساتید و پژوهشگران مرتبط با موضوعات پیشنهادی مجله، دعوت می‌نماید تا با ارسال آثار و پژوهش‌های علمی خود زمینه دستیابی به اهداف این دو فصلنامه را بیش از پیش فراهم سازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده آیین‌نامه‌ها و نحوه ارسال آثار به وبگاه دوفصلنامه علوم اسلامی و انسانی دیجیتال به آدرس disah.inoor.ir مراجعه فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *