قدردانی دکتر غلامی از دانشگاه هنر اسلامی تبریز

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی علوم انسانی اسلامی، حجت الاسلام دکتر رضا غلامی، رئیس شورای سیاست‌گذاری مجمع عالی علوم انسانی اسلامی، در تاریخ 13 و 14 دی ماه، ضمن بازدید از بخش های گوناگون دانشگاه هنر اسلامی تبریز، از زحمات مدیران آن دانشگاه در تشکیل کمیسیون تخصصی هنر اسلامی در این مجمع و همچنین ششمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی قدردانی کرد.

رئیس مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا ضمن تجلیل از تلاش های دکتر کی نژاد در راه اندازی و گسترش دانشگاه هنر اسلامی تبریز، این دانشگاه را جزو برترین دانشگاه‌های هنر با رویکرد اسلامی در کشور معرفی کرد که توانسته به احیاء بسیاری از هنرهای کم رونق یا فراموش شده ایرانی-اسلامی کمک شایان توجهی نماید.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین غلامی با حضور در هم اندیشی اساتید دانشگاه هنر اسلامی تبریز، بحثی را با عنوان نگرشی جدید به معنا، اصول و مختصات فرهنگی اسلامی ارائه داد که با مشارکت موثر اساتید در بحث روبرو شد.

رئیس شورای سیاست گذاری مجمع در پایان این سفر، ضمن تشکر از مهمان نوازی همکاران دانشگاه هنر اسلامی تبریز، بر ضرورت همکاری مراکز عضو مجمع عالی علوم انسانی اسلامی در بسط و تعمیق فلسفه هنر اسلامی تاکید نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *